Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Suchy Dwór

Suchy Dwór, pomorskie

  • 1 320 000 zł
  • 71 m²
  • 18 591,55 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Śmigielski

Skontaktuj się

Mieszkanie Suchy Dwór

Suchy Dwór, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 320 000 zł

71 m²

18 591,55 zł/m²

Mieszkanie Suchy Dwór

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 320 000 zł 71 m² 18 591,55 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 320 000 zł (18 591,55 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 71 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rezydencja; rok budowy: 2025
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 700 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Elita Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 552570

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA PREMIUM | OGRODY TESORO

MIESZKANIE

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m², położone na 1. piętrze, z dodatkowym poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 20 m² po podłodze (ok. 7 m² powierzchni użytkowej). (...)

Agent

Paweł Śmigielski

576 665...

576 665 311

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Śmigielski

576 665...

576 665 311

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl